abc

Napísali o nás

titulný obrázok

Top 6 žilinských kaviarní

17.1.2017

Medzi TOP žilinské kaviarne sme sa zaradili aj podľa Lucie Randovej, zakladateľky blogu Forkassion, ktorá o nás píše takto:

čítať článok
titulný obrázok

Kde si zdravo a chutne zamaškrtiť, zajesť a nakúpiť? – ŽILINA

11.1.2017

Či už si Žilinčanka, študuješ tu, dovolenkuješ alebo je Žilina tvojou krátkou zastávkou, tipy na dobrý obed, kávičku a zdravý koláčik sa ti určite zídu! Preskúmali sme za teba, čo ponúkajú tie najobľúbenejšie žilinské podniky a obchodíky.

čítať článok
titulný obrázok

Dodal Bulváru vôňu kávy

25.2.2016

Pozostatky našej minulosti sú zväčša sivé a smutné. Rovnakým bol aj bulvár v Žiline, pokiaľ si v ňom neotvorili prevádzky mladí nadšenci. Medzi inými aj Lukáš Tóth, ktorý mu dnes dodáva osobitý šmrnc podčiarknutý rafinovanou vôňou kávy.

čítať článok
titulný obrázok

Pražiareň na Bulvári

15.2.2016

Nie je ani starý, ani nový. Žilinský bulvár napriek tomu svojou retro atmosférou láka ľudí a hľadí ich spomienkou na staré časy. A pri čom sa najlepšie spomína? Predsa pri dobrej káve!

čítať článok
titulný obrázok

Špecialisti na kávu a čaj v Žiline otvorili obchod Verticcio. Pražia vždy čerstvú kávu

20.12.2015

Mladí Žilinčania otvorili špecializovaný obchod na kávu a čaj Verticcio, ktorý sa nachádza priamo v centre mesta, len 90 krokov od Auparku. Káva patrí pre mnohých z nás ku každodennému pracovnému nasadeniu, tak prečo si ju nedopriať.

čítať článok