abc

Napísali o nás

titulný obrázok

Keď susedom voňala bielizeň po káve, pražiareň presťahovali. Ako vzniklo Verticcio?

11.3.2018

Keď ako 23-ročný študent vysokej školy predával občerstvenie na jarmokoch, všimol si, že špajdle na cukrovej vate nie sú vyrobené na Slovensku. Rozhodol sa to zmeniť a začal ich vyrábať sám. Svoje skúsenosti neskôr zúročil v oblasti kávy.

čítať článok
titulný obrázok

Prišli s originálnym nápadom a vytvorili niečo, čo tu ešte nebolo

27.10.2017

Ich víziou bolo priniesť niečo nové a špeciálne. Niečo, čo v Žiline doposiaľ nebolo. Svoje nápady napokon premenili na realitu a vytvorili pútavé kaviarenské koncepty, ktorými dokázali, že dnes sa káva pije inak aj v Žiline!

čítať článok
titulný obrázok

Osud ho zavial ku káve, dnes praží jednu z najlepších na Slovensku.

24.10.2017

Lucia Randová pre blog Forkassion píše aj o našom pražiarovi:

čítať článok
titulný obrázok

Príbehy klientov – Verticcio

11.10.2017

Máme tu ďalší z rozhovorov s našimi top klientmi, ktorými sa Vám snažíme priblížiť lokálne podnikateľské príbehy. Pre dnešok sme vyspovedali zakladateľa stále úspešnejšej a obľúbenejšej kávy ale aj kaviarničky Verticcio – Lukáša Tótha.

čítať článok
titulný obrázok

Verticcio: Lukáš dokázal vybudovať biznis s kvalitnou kávou bez hipsterskej nálepky

10.9.2017

Kvalitná výberová káva je na Slovensku už nejaký ten piatok.Piť skutočne kvalitnú kávu sa totiž oplatí! To sa snaží Slovákov učiť aj Lukáš Tóth, ktorý založil sieť špecializovaných kávových predajní Verticcio.

čítať článok
titulný obrázok

Šálka kávy plná príbehov

7.2.2017

Pražiareň a špecializovaná predajňa Verticcio coffee & tea si aj v Bratislave našla svoje miesto. Ukrýva v sebe množstvo kávových príbehov. Jeden z nich je úzko spätý s chuťovými pohárikmi a čuchovými bunkami Bratislavčanov.

čítať článok